Şar İnşaat A.Ş. inşaat sektöründe 35 yıllık geçmiş’e sahip olup yol, baraj ve inşaat müteahhitliğinin yanında 15 yıllık beton üreticisidir.
ŞAR BETON, teknolojik imkanları en üst seviyede kullanarak egrega ve beton üretimi yapmaktadır. Firmamız beton kalitesi, üretim kapasitesi, makine parkı ve iş gücü bakımından bölgenin en büyük beton firmasıdır. 40.000, 20.000 ve 10.000 metrekare alan üzerine kurulu merkez tesislerimizde 2 adet agrega üretim tesisi, 4 adet beton tesisi ve bu tesislerin tümünde makine parkı tamir ve bakımları için bakımhane, tornahane bulunmaktadır. Şirketimize ait iş makinalarının tümünün bakım ve tamir işlerinin kendi bünyemizde yapılıyor olması bir avantaj olmanın yanı sıra, özellikle büyük proje betonlarında aksamadan süratlı ve sürekli ( 24 saat kesintisiz ) hizmet verebilmenin imkanını sağlıyoruz.

ŞAR BETON, örnek gösterilebilecek A donanımlı ARGE ve TEST laboratuarına sahiptir. Bölgemizde ilk İSO 9000 kalite yönetim sistem belgesini alan ve bu standartlara uygun üretim yapabilen firma özelliğini taşımaktadır. Laboratuarlarımızda görevli inşaat mühendisi ve inşaat teknikerlerimiz kontrolünde yapılan deney ve çalışmalar eşliğinde üretim yapılmaktadır. Şar Beton, yapı projelerinden daha farklı beton ihtiyacı gereken Hes ve tünel  projelerinde istenilen özelliklerde beton’u ( kendinden yerleşen beton, dramixli beton, püskürtme beton v.b. )  standartlara uygun şekilde üretilebilmektedir.

 ŞAR BETON, Müşterilerine daha iyi ve daha etkin bir hizmet vermek adına güncel teknolojileri talip ederek  yatırımlarına devam etmektedir. 

 
 
  Copyright © 2010 Şar Beton
Şar Beton Markası ve Logosu, Şar İnşaat A.Ş Tescilli Markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.